Bohemia Jazz Fest 2014 začíná v Praze

07.07.2014

Již 15. 7. se rozezní Staroměstské náměstí jazzovými tóny letního Bohemia Jazz Fest 2014.  Až do 17. 7.  se můžete těšit na vystoupení světových zpěváku a skupin, které předvedou to nejlepší z jazzu i hudebních mixů.

První pražský večer se můžete těšit na hvězdné trio Children of the Light, druhý večer bude ve znamení mistra hammondeka Dr. Lonnie Smith, který originálně namixuje jazz, rock a soul do jedinečné kompozice.

Poslední večer bude Staroměstskému náměstí kralovat Christian McBride, přední americký basista a také trojnásobný držitel ocenění Grammy. Mimo jiné hudebník, který spolupracoval se jmény jako Paul McCartney, Celine Dion nebo Sting. 

A pokud ani po třech večerech nebudete nabaženi jazzu, můžete se za ním vydat do dalších českých a moravských měst, jako jsou Domažlice, Tábor, Plzeň, Liberec, Zlín, Brno, Písek a Prachatice, kde festival pokračuje až do 26.7.

A navíc, vstupné je zdarma.

Aktuálně z Prahy

26.11.
2018

Vánoční výstava v Betlémské kapli

Tradiční vánoční výstava v Betlémské kapli byla zahájena. Letošní téma jsou Hravé Vánoce...

28.10.
2018

Otevření Národního muzea – vstup zdarma

Při příležitosti stého výroční vzniku České republiky bude otevřena zrekonstruovaná Historická budova Národního muzea a s ní dvě tematické výstavy...

24.09.
2018

Výstava rekonstrukce Letenského kolotoče

Unikátní Letenský kolotoč, který prochází kompletní rekonstrukcí, bude vystaven v Národním technickém muzeu...

Zobrazit více aktualit z Prahy