Dušičko & halloweenská plavba se strašidlem 2014

31.10.2014

České dušičky a anglosaský svátek Halloween můžete oslavit i tématickou plavbou na lodi. Vyplujte 1. 11. a 2. 11. 2014 na dušičko & halloweenskou plavbu se strašidlem.

Vás a Vaše děti čeká dvouhodinová plavba centrem historické Prahy, která má své jedinečné kouzlo. Uvidíte celou řadu slavných památek, jako je zcela jistě Pražský hrad, podplujete Karlův most a proplujete zdymadlem na Smíchově.

A čeká Vás toho mnohem víc. Během plavby se mohou Vaše děti zúčastnit dílničky s čarodějnicí nebo si vymalovat strašidelný obrázek. Také si pochutnáte na lahodné dýňové polévce a dýňovém koláči.

Lodě Natal a Porto budou vyzdobené a po celou dobu plavby Vám bude hrát tajuplná hudba. Vy i Vaše děti můžete přijít v kostýmech, pokud budete chtít.

Více o této plavbě se dočtete na stránce http://www.plavby-vltava.cz/dusicko-halloweenska-plavba-se-strasidlem, kde je možné si plavbu i rezervovat nebo zakoupit.

Aktuálně z Prahy

26.11.
2018

Vánoční výstava v Betlémské kapli

Tradiční vánoční výstava v Betlémské kapli byla zahájena. Letošní téma jsou Hravé Vánoce...

28.10.
2018

Otevření Národního muzea – vstup zdarma

Při příležitosti stého výroční vzniku České republiky bude otevřena zrekonstruovaná Historická budova Národního muzea a s ní dvě tematické výstavy...

24.09.
2018

Výstava rekonstrukce Letenského kolotoče

Unikátní Letenský kolotoč, který prochází kompletní rekonstrukcí, bude vystaven v Národním technickém muzeu...

Zobrazit více aktualit z Prahy