Ovocná plavba pro dobrou náladu

21.05.2014

Letošní sezóna vyhlídkových plaveb po Vltavě v Praze přináší i jednu novinku - Ovocnou plavbu pro dobrou náladu. Tato plavba se pluje až do konce září. Pokud se na tuto hodinovou okružní plavbu vydáte, čeká Vás nezapomenutelný zážitek z plavby po hladině Vltavy uprostřed historické Prahy. A k tomu pro Vás bude připraveno osvěžující občerstvení v podobě čerstvého ovocného salátu, sklenka sektu či letního koktejlu. Pro děti pak nealkoholický míchaný nápoj a pro zabavení pexeso s obrázky lodí.

Během plavby, která vyplouvá z přístaviště lodí od Čechova mostu, uvidíte krásné panorama Pražského hradu, podplujete Mánesův most a doplujete až ke Karlovu mostu, kde se loď obrátí. Cestou zpět uvidíte například Rudolfinum a další zajímavé památky.

A ještě Vás čeká jedno překvapení. Po celou dobu plavby Vám bude ke krásným výhledům a ovocnému osvěžení hrát své písně staropražský harmonikář.

Vstupné na tuto plavbu činí 300 Kč pro dospělého, 150 Kč pro dítě a 810 rodinné vstupné. Na 2 dospělé osoby 1 dítě zdarma. Děti do 3 let mají vstup zdarma.

Aktuálně z Prahy

26.11.
2018

Vánoční výstava v Betlémské kapli

Tradiční vánoční výstava v Betlémské kapli byla zahájena. Letošní téma jsou Hravé Vánoce...

28.10.
2018

Otevření Národního muzea – vstup zdarma

Při příležitosti stého výroční vzniku České republiky bude otevřena zrekonstruovaná Historická budova Národního muzea a s ní dvě tematické výstavy...

24.09.
2018

Výstava rekonstrukce Letenského kolotoče

Unikátní Letenský kolotoč, který prochází kompletní rekonstrukcí, bude vystaven v Národním technickém muzeu...

Zobrazit více aktualit z Prahy