Restaurace a pivovar U Fleků

Restaurace a pivovar U Fleků

V Novém Městě na Praze 1 v Křemencově ulici naleznete nejznámější a nejnavštěvovanější pivovar a restauraci U Fleků. Jedná se o kulturní památku, kterou byste při návštěvě Prahy neměli vynechat stejně tak, jako návštěvu Pražského hradu, Staroměstského náměstí, Vyšehradu, Židovského města a dalších památek, které ukrývá srdce Prahy.

První písemná zmínka o restauraci sahá až do roku 1499, kdy dům koupil sladovník Vít Skřemenec za účelem výroby piva. Pivovar U Fleků je tak, jediným pivovarem ve střední Evropě, kde se pivo vaří déle než 500 let.  

Příznivce dobrého českého jídla a pití, zejména pak piva, tato restaurace zaručeně potěší. Celou atmosféru návštěvy podtrhuje prostor starobylého domu vnitřní výzdoba a stylové zařízení všech sálů a hostinských zařízení.

Nabídka jídelního lístku je více než rozmanitá a dokáže uspokojit nejednoho vybíravého strávníka. Tradiční staročeská jídla jsou připravována v moderní kuchyni a personál Vám donese vše, co Vám na očích uvidí. Takže pokud si chcete dopřát výborný gulášek, pravou svíčkovou s nadýchaným houskovým knedlíkem či kachnu do zlatova propečenou, určitě zavítejte do restaurace U Fleků, kde si k výbornému jídlu můžete objednat i Flekovský tmavý 13° ležák.

Obavu o to, že se v restauraci bez rezervace neposadíte, mít nemusíte. Součástí pivovaru a restaurace U Fleků je osm sálů a venkovní zahrádka což je dostatek místa pro pohoštění až 1 200 návštěvníků.

Provozní doba:

Pondělí - Neděle: 10:00 - 23:00 hodin
Zavřeno dne:  24.12.

 

Adresa:

PIVOVAR A RESTAURACE U FLEKŮ s.r.o.
Ulice: Křemencova 11
Město: Praha 1, 110 00
Kontaktní formulář

Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám!

Vyplňte prosím své křestní jméno.

Vyplňte prosím své příjmení.

Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu.

Vyplňte prosím své telefonní číslo.

Vyplňte prosím text Vaší zprávy.

Aktuálně z Prahy

26.11.
2018

Vánoční výstava v Betlémské kapli

Tradiční vánoční výstava v Betlémské kapli byla zahájena. Letošní téma jsou Hravé Vánoce...

28.10.
2018

Otevření Národního muzea – vstup zdarma

Při příležitosti stého výroční vzniku České republiky bude otevřena zrekonstruovaná Historická budova Národního muzea a s ní dvě tematické výstavy...

24.09.
2018

Výstava rekonstrukce Letenského kolotoče

Unikátní Letenský kolotoč, který prochází kompletní rekonstrukcí, bude vystaven v Národním technickém muzeu...

Zobrazit více aktualit z Prahy