Ratolest Fest 2017 na náplavce

22.05.2017

Ratolest Fest

V sobotu 27. května ožije pražská náplavka festivalem pro rodiny s dětmi - Ratolest Festem. Jedná se o oblíbený a hojně navštěvovaný festival plný sportu, umění a aktivit pro rodiny s dětmi ve věku 0-14 let. 

Návštěvníci se mohou těšit na víc než 100 interaktivních zastávek u tělovýchovných jednot, sportovních klubů, školek a organizací pracujících s dětmi. Díky tomu se děti budou moci seznámit s menšinovými i olympijskými sporty a dalšími pohybovými i uměleckými aktivitami.

Za mnohé jmenujme například oddíly florbalistů, stepařů, ragbistů, fotbalistů, lakrosistů, veslařů, softbalistů, basketbalistů, volejbalistů, golfistů, horolezců, hokejistů, jachtařů, gymnastů, hráčů kolové, tenistů, plážových volejbalistů, aikidistů, akrobatů na kolech, stolních tenistů, atletů, skateboardistů, zápasníků, cyklistů, šermířů, vodáků, ale i zájmové kroužky pěvců, malířů, chemiků, fyziků, modelářů, astronomů a dalších.

Aktuálně z Prahy

26.11.
2018

Vánoční výstava v Betlémské kapli

Tradiční vánoční výstava v Betlémské kapli byla zahájena. Letošní téma jsou Hravé Vánoce...

28.10.
2018

Otevření Národního muzea – vstup zdarma

Při příležitosti stého výroční vzniku České republiky bude otevřena zrekonstruovaná Historická budova Národního muzea a s ní dvě tematické výstavy...

24.09.
2018

Výstava rekonstrukce Letenského kolotoče

Unikátní Letenský kolotoč, který prochází kompletní rekonstrukcí, bude vystaven v Národním technickém muzeu...

Zobrazit více aktualit z Prahy