RowFest na náplavce

01.06.2016

Primátorky

Pražská náplavka na Rašínově nábřeží dnes ožije 103. ročníkem pražských Primátorek, nejslavnějšího a nejstaršího veslařského závodu v Evropě. 

Návštěvníci se mohou těšit nejen na skvělé veslařské závody, veslařské a další osobnosti, ale také bohatý doprovodný program. Budou si moci vyzkoušet vietnamský badminton, balance board, veslování na trenažérech nebo rovnou plavbu na lodi po Vltavě. V sobotu bude návštěvníkům k dispozici projížďka na benátské gondole z roku 1858 a budou moci fandit závodu mořských čtyřveslic.

Samozřejmě nebude chybět ani hudba ve stylu electro swingu, disco deep housu, ale zahraje i živě saxofonista!, Občerstvení zajistí řada food trucků a k ochutnání bude i thajská a italská kuchyně. Vrcholem programu bude páteční závod Univerzitních osem, kde se o pohár utkají vysoké školy z Česka, Slovenska, Srbska, Německa, USA a dalších zemí.

Primátorky potrvají až do 5. června.

Aktuálně z Prahy

26.11.
2018

Vánoční výstava v Betlémské kapli

Tradiční vánoční výstava v Betlémské kapli byla zahájena. Letošní téma jsou Hravé Vánoce...

28.10.
2018

Otevření Národního muzea – vstup zdarma

Při příležitosti stého výroční vzniku České republiky bude otevřena zrekonstruovaná Historická budova Národního muzea a s ní dvě tematické výstavy...

24.09.
2018

Výstava rekonstrukce Letenského kolotoče

Unikátní Letenský kolotoč, který prochází kompletní rekonstrukcí, bude vystaven v Národním technickém muzeu...

Zobrazit více aktualit z Prahy